Bir Sayfa Seçin

SAMSUNG S20 BLACK

8000 TL

STOK DURUMU:VAR

Fotoğrafçılığa bakış açınızı değiştirecek telefon.

 

Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra ile tanışın. Çığır açan 8K Videodan Fotoğraf özelliği ile sadece video değil fotoğraf çekme şekliniz de değişecek. Buna bir de Samsung Knox güvenliğini, akıllı pili, güçlü bir işlemciyi ve dev bir depolama alanını ekleyin. Galaxy S20 serisi mobilde bambaşka dünyanın kapılarını açıyor.

 
 

Üç telefon da devrim yaratan bir kamera deneyimi ile tasarlandı

 
 

En gelişmiş yakınlaştırma teknolojimiz sizi daha önce hiçbir mobil telefonun götürmediği yerlere götürüyor

 

Galaxy S20 & S20

3xHibrid Optik zoom

En fazla 30xSüper Çözünürlüklü zoom

Galaxy S20 Ultra

10xHibrid Optik zoom

En fazla 100xSüper Çözünürlüklü zoom

 

Bırakın Gece Olsun

Gece daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için sensörü büyüttük.

 

Profesyonel düzeydeki kamera sistemi loş ışıkta birçok fotoğrafı aynı anda çeker, onları daha az bulanık tek bir muhteşem fotoğrafta birleştirir. Daha büyük görüntü sensörleri ve yapay zeka ile Gece moduna geçmek gece manzaralarını gündüzmüş gibi çekebilmeniz demektir. 6

 
 

8K Videodan Fotoğraf, fotoğraf ve video çekimlerinizde çığır açıyor.

Şu ana dek bir akıllı telefondaki en yüksek çözünürlüklü video

 

Mobil çözürlüğü 4K’den tam 8K’ye yükselttik. Bu UHD’nin 4 FHD’nin 16 katı demek! Yani anları süper kesin bir çözünürlükte yakalayacaksınız.

 

Dengeli. Daha da dengeli. Süper Dengeli çekim

Yapay zeka videoyu bir aksiyon kamerası gibi sabitliyor.

 

Geçmiş Galaxy S serisi cihazlara kıyasla daha büyük sensör ve kaydırmaz sabitleyici; kamera hareketini dengeliyor, böylece çekiminiz bulanık ya da değişken olmak yerine süper düzgün oluyor.

 
 

Tek bir çekim yaparak birdan fazla farklı formatı yakalamanın yepyeni bir yolu

 

Tek Tuşla Çoklu Çekim Modu, Çoklu Çekim modunun üstün halidir. Çığır açan yapay zekası ile size 10 saniyeye kadar çekim yapma ve bir dizi farklı format elde etme olanağı sağlar. Bu da tekrar çekim yapma gereği kalmadan o anı en iyi şekilde yakalamanızı sağlar.7

 
 

Tüm bu yeni kamera deneyiminin etrafında oyunun kurallarını değiştiren bir telefon var

Güçlü hız, yayın yapmanıza ve yayınları izlemeye devam etmenize izin verir

 

LTE’de 2.0Gbps’ye kadar indirme hızları ve güvenli Wi-Fi6 bağlantılarıyla oyunlar, yayınlar ve sosyal medyadan uzak kalmayın.

 
 

Gücü uzun saatler sürer

 

Güçlü pillerimiz maksimum 5000mAh’a (tipik) ulaşır. Ayrıca akıllı pili sayesinde mobil alışkanlıklarınız göre kendilerini ayarlayarak gücü tasarruflu kullanır ve tek bir şarjla daha uzun süre dayanırlar.

Silmek 2019’da kaldı

Sevdiğiniz fotoğrafları ve videoları saklamak için bir yer

 

Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraflarınız için geniş bir yerleşik depolama alanına sahiptir. Daha da fazla depolama alanı için microSD kart ile toplam 1TB’a kadar genişletebilirsiniz.

 
 

Sizin olan sizin kalsın diye tüm güvenlik sistemimizi geliştirdik

 

PIN, şifre, desen ve Blockchain Özel Anahtarı’nızı korumaya adanmış bir güvenlik işlemcisi yarattık. Knox platformuyla birleştiğinde güvenlik donanımdan yazılıma kadar telefonunuzun her bir parçasına işliyor. Yani gizli veriler gizli kalıyor.